Figuru Natalie Portmanové považují za velmi sexy milióny jejích fanoušků po celém světě. Šéfové natáčení snímku Your Highness jsou však krapet opatrnější a své nadšení silně tlumí s ohledem na malé děti. Rozhodli se, že její vnadné křivky spodní části těla v jedné ze scén virtuálně zakryjí a miniaturní tanga nahradí běžnými plavkami.

V traileru na komediální snímek se Natalie Portmanová u jezera svlékne do miniaturních bikin. V promítaném filmu už jí ale pozadí budou krýt zdánlivě běžné hnědé plavky. Rozhodnutí padlo přímo ze studia Universal. Aby se scéna nemusela přetáčet, využili tvůrci schopnosti počítačových expertů, čímž působí scéna navzdory značné změně zcela přirozeně.

Pozadí Natalie Portmanové nese jasné stopy pravidelného navštěvování posilovny.

Pozadí Natalie Portmanové nese jasné stopy pravidelného navštěvování posilovny.

FOTO: fotobanka Profimedia

Ve chvíli, kdy padlo rozhodnutí hereččino pozadí zakrýt, už byl v oběhu trailer, ve kterém je půvabné tělo "zahalené" pouze do miniaturních bikin. Právě tato ukázka z filmu vynesla Portmanové mnoho oslavných sloupků ve světových médiích.

Změna byla podle tvůrců nezbytná, jinak by nemohl být snímek určen i malým dětem a promítán bez věkových omezení. I tak by se však měla v některých kinech objevit také necenzurovaná verze, kde si budou moci diváci vychutnat pozadí Natalie Portmanové nezahalené virtuální mravnostní rouškou, stejně tak jako snůšku nemravných vtípků.