Zaibat, který teprve nedávno nahradil Madonnina přítele Jesuse Luze, přiznává, že hudbu své přítelkyně nemá ve velké oblibě. "Její muzika rozhodně není to, co bych si dal na svůj iPod. Ale jako všichni jsem její největší hity znal. A od té doby, co jsme se setkali, jsem si poslechl všechno, co kdy nazpívala. Zdá se, že v poslední době do svého repertoáru zahrnuje i vlivy hip-hopu a break-dancingu," dodává francouzský tanečník afrického původu.

S Madonnou přišel do osobního kontaktu přes společného známého, zpěvaččina osobního trenéra, při uvádění nové módní kolekce. Prý z ní ani nebyl nijak nervózní.

"Můj kamarád Norman mě poprosil, abych ten večer zatančil. A tak jsem měl na uvádění kolekce Material Girl sólo. Pak jsem se s Madonnou setkal a ona mi poděkovala za vystoupení," upřesnil.

"Neměl jsem pocit, jako bych se setkal s nějakým monstrem! Je to žena skoro jako jakákoliv jiná. Výjimečná umělkyně a světově známá, samozřejmě… Ale především je to žena. Nebyla to první slavná zpěvačka, s níž jsem se setkal. Měl jsem ze setkání radost, ale pod nějak velkým stresem jsem si nepřipadal," přiznal Zaibat.

Podle Brahimovy matky je to bizarní situace

Jeho matka Patricia Vidalová (44) ke známosti svého syna dodala: "Madonna byla velká hvězda, už když já jsem chodila do školy, o Brahimovi pak ani nemluvě. Je to zvláštní situace, dokonce by se dalo říct bizarní."

Kromě dalších překážek, které vztahu stojí v cestě, je nutné vzít v potaz i fakt, že mladý tanečník mluví jen lámanou angličtinou a Madonna neumí francouzsky ani slovo. Brahim je také muslim, který se pravidelně několikrát denně modlí a vyhýbá se alkoholu i cigaretám. Jeho nová přítelkyně je přívrženkyní kabaly a alkoholu se rozhodně nevyhýbá.