Bulvární média o plastikách Taťány Kuchařové spekulují dlouho. V poslední době se nejvíce mluví o zvětšených rtech české topmodelky. Taťáně v posledních měsících záhadně "napuchla" ústa. Ona však jakékoli úpravy svého zevnějšku popírá.

Taťána Kuchařová na párty kliniky plastické chirurgie

Taťána Kuchařová se pyšní čím dál většími rty, plastiku popírá.

FOTO: Michaela Feuereislová

"Vždycky jsem měla velké rty. Bulvár nebo jiní již mnohokrát poukazovali na mnohá místa mého těla. Jsem si jistá, že takové řeči u rtů neskončí. Je to pravděpodobně přirozená reakce na úspěch mé osoby. Bavím se tím," řekla Novinkám Kuchařová, která spekulace podpořila ještě tím, že se stala tváří kliniky plastické chirurgie, kterou vlastní známý plastický chirurg Jan Měšťák.

Taťána Kuchařová s přítelem Lanem Carlsonem na párty kliniky plastické chirurgie

Taťána Kuchařová s přítelem Lanem Carlsonem na párty kliniky plastické chirurgie

FOTO: Michaela Feuereislová

"S panem docentem Měšťákem se znám několik let díky Miss ČR. Máme mnoho společného a naše vzájemná náklonnost nepramení ze vztahu chirurg a klientka," vysvětluje Kuchařová.

Taťána Kuchařová a Jan Měšťák na párty kliniky plastické chirurgie

Taťána Kuchařová a Jan Měšťák na párty kliniky plastické chirurgie

FOTO: Michaela Feuereislová

"Klinika přispívá mé nadaci Krása pomoci. Jsem tváří po Tereze Maxové nebo Lindě Vojtové. Naše spojení rozhodně neznamená, že některá z nás musela zaručeně podstoupit estetickou úpravu," dodala Kuchařová, která na párty získala šek pro svoji nadaci na sto tisíc korun.

Hned druhý den modelka odcestovala s přítelem Lanem Carlsonem do New Yorku.