Eva Aichmajerová je ve čtvrtém měsíci těhotenství. S manželem Reném Decastelem jsou přesvědčeni, že jejich druhý potomek bude opět chlapeček. "Manžel už má dva syny, holky mu nejdou. Navíc náš syn Michálek má ještě pět bratranců a jen jedinou sestřenici. Holky prostě Decastelovi nedělají," usmívá se moderátorka.

Ultrazvuk zatím ale pohlaví miminka neprozradil. "Mezi nohama mělo mimčo pupeční šňůru. Nedalo se poznat, zda to je holčička nebo chlapeček. A předpokládám, že to, co pan doktor říkal, že je pupeční šňůra, nebylo nic jiného. To bychom zřejmě měli doma pořádnýho borce," prozrazuje se smíchem.

Pomalu už zařizuje pro druhého potomka výbavičku. "Nejde odolat těm malinkatejm hadříkům. Protože tak nějak počítáme s klukem, kupuji vše v klučičích barvičkách," upřesnila moderátorka.

Při nákupech v jednom obchodě pro děti se dokonce setkala s Leošem Marešem. Ten moderoval slavnostní otevření Galerie Harfa a v jednom z obchodů se potkali s Evou. "Leošův Kubík i můj Michálek zbožňují dinosaury, takže bylo jasné, že oba musíme těm našim prckům nějakého pořídit," dodala Aichmajerová.