"Každé ráno vstávám a modlím se, aby to brzy přišlo. Už je to dlouhé, jsem vyčerpaná a ráno mě Honza musí zvedat z postele. Sama to už nedám," řekla Novinkám Nosková.

Michaela Nosková s manželem Honzou na slavnostním křtu nové vodky

Michaela Nosková s manželem Honzou Horsákem

FOTO: Michaela Feuereislová

Zpěvačka je s manželem Honzou Horsákem od konce minulého týdne připravena na porod v hotelu ve Vrchlabí. V místní porodnici přivedle na svět svého prvního potomka. I když na ni už přišly nepravidelné kontrakce, na porod to stále nevypadá.

"Mám poslíčky od soboty. Je to fakt zábava. V sobotu jsem jela do porodnice a zase mě poslali domů. Tak jsme s manželem vyjeli lanovkou na Sněžku a sešli ji po svých. A ani to nepomohlo. Mimčo prostě ven nechce," směje se Nosková.

Míša Nosková se nechala nafotit v devátém měsíci těhotenství

Míša Nosková se nechala nafotit v devátém měsíci těhotenství

FOTO: Jakub Ludvík

Původně zpěvačka plánovala porod do vody. Pár dní před porodem si to ale rozmyslela. "Na narozeninách Petra Vágnera mi porodník jeho ženy popsal do čeho bych rodila a já se rozhodla, že radši půjde mimčo na svět klasicky. A taky bych si chtěla od bolestí pomoci epiduralem, což u porodu do vody nejde," vysvětlila zpěvačka.

V pondělí Míša chyběla na párty muzikálu Děti ráje, kde hraje hlavní ženskou roli. "Plánovala jsem, že bych do Prahy na otočku jela, ale Honza mě přesvědčil, že už si mám dát klídek a že nechce, abych naše první dítě třeba porodila po cestě v autě," dodala se smíchem zpěvačka.