"Leoš moderovat nebude sám, jeho partnerku zatím nezveřejníme," řekla Novinkám  mluvčí v televizi Nova Michaela Fričová.

Televize Prima se snažila Leoše Mareše přetáhnout několik měsíců. Nabídli mu za moderování jejich připravované show Česko-Slovensko má talent neuvěřitelných dvacet miliónů korun. Ani tento pohádkový honorář, který nemá obdoby, Mareše nepřesvědčil.

Mareš je v současné době nejdražším a nejvyhledávanějším českým moderátorem. Není tedy divu, že televize Nova, která nasazuje proti Primě své želízko v ohni v podobě pořadu Talentmania, se rozhodla, že si Mareše udrží stůj co stůj. Bude moderovat jejich show a podle zákulisních informací podepsal tříletý kontrakt s televizní na patnáct miliónů korun.

Známá je už porota, která v Talentmanii zasedne. Vedle Adély Banášové, Pal'a Habery televize Nova zveřejnila i poslední dva porotce. O osudech talentovaných lidí bude rozhodovat česká topmodelka Alena Šeredová a režisér Zdeněk Troška.  Šeredová, která je hvězdou nejen v Čechách, ale také v Itálii, si údajně přijde na 700 tisíc korun.