"Stalo se to během vášnivé scény v divadle ve hře Lakomec. Asi jsem kolegu Honzíka Šandrocha rozvášnila tak, že došlo k vášnivému strhnutí na zem," prozradila Novinkám Miluše Bittnerová.

Jako vrchní sestra Eliška v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Jako vrchní sestra Eliška v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

FOTO: www.milusebittnerova.cz

Sestřička Eliška Slavíková ze seriálu Ordinace v růžové zahradě má přetrhané vazy u ukazováčku levé ruky. "Stalo se mi to v pátek. Bolí to, a je to hodně napuchlé. Ortézu můžu sundávat jen na nejnutnější hygienu. Budu ji mít tři týdny a pak mě čekají rehabilitace," vysvětluje.

Kvůli zranění přijde i o práci. Měla naplánované klavírní vystoupení na jedné akci. "Už za sebe sháním náhradní klavíristku. Nemůžu trénovat, takže to bohužel nedám. To mě mrzí moc," vysvětluje.

Miluše Bittnerová, Lenka Zahradnická a Andrea Kerestešová zahájily pivní festival

Miluše Bittnerová, Lenka Zahradnická a Andrea Kerestešová zahájily pivní festival

FOTO: Michaela Feuereislová

Bittnerová má poslední dobou na zranění smůlu. Před měsícem si vymkla kotník a natáhla vazy. "Vystupovala jsem z autobusu a nějakej pán asi neuměl sejít se schodů a spadl na mě," prozradila. "Kotník už je ale naštěstí v pořádku," říká Miluše.

"Asi bych teď raději neměla vycházet z bytu. Doufám, že se dožiju prázdnin. Zatím jsem si raději nekoupila dovolenou," dodala se smíchem Bittnerová na zahájení 3. Českého pivního festivalu, který společně s Andreou Kerestešovou a Lenkou Zahradnickou uvedly. Svátek piva se bude konat 14.-30.května na letišti v Praze Letňanech.