"Bohužel to vypadá opravdu špatně. Lékaři udělali poslední pokus před zřejmě nutnou operací. Denně docházím do rehabilitační kliniky Malvazinky, kde jsem prakticky celý den. Absolvuji elektroléčbu, cvičení s fyzioterapeutem, magnetické cvičení v bazénu, kyčelní koupele, skupinové cvičení a další procedury," řekla Novinkám Vojtková.

Libušce se problémy s vyhřezlými plotýnkami vrátily krátce před premiérou muzikálu Baron Prášil. Musela přestat tančit a denně jí lékaři píchali kortizonové injekce.

V muzikálu začala znovu tančit asi dva týdny po premiéře. "Tančila jsem asi týden a půl a musela jsem přestat. Nedalo se to vydržet. Od té doby jsem na pódiu nestála," prozradila půvabná tanečnice.

Pokud léčba na Malvazinkách nepomůže, čeká Libušku náročná operace páteře. Tanečnice z ní má pochopitelně obrovský strach. Je riziko, že už nikdy nebude moct tančit.

Maminka dvouročního syna Matyáše je teď bez výplaty. Tančit nemůže a jedinými příjmy jsou tak alimenty od Pepy Vojtka a příležitostné honoráře z modelingu.