"Terezka má hlad, tak se nedá nic dělat. Kojení je ale v této době tak přirozená věc, že na tom nevidím nic špatného," řekla Novinkám zpěvačka Magda Malá, která v muzikálech léta alternovala s Lucií Bílou. Bohužel příležitost hrát první housle nikdy nedostala.

Magda Malá beneficí pomáhá matkám v tísni. Když sama čekala první dceru Magdalenku, partner ji opustil a i po porodu od něj nedostala několik let ani korunu. "Hrozně mi tenkrát pomohla třeba Kačka Brožová, koupila mi například pračku, dávala mi peníze na jídlo. Byla jsem bez práce i bez peněz a doslova na dně," prozradila Novinkám Magda.

Právě Brožová byla hostem benefičního koncertu. Její dcera Kačenka si během večera vybrečela pejska. "Dal jsem dceři Magdy Malé malinkého králíčka a Kačenka strašně plakala, že ho chce taky... Tak jí paní Brožová slíbila čivavu,"  prozradil Novinkám Novotný.

Mezi účinkujícími se objevili Hana Zagorová, Marian Vojtko nebo Vladimír Hron. Michaela Nosková se v divadle Broadway objevila po dlouhé době a zřejmě také naposledy. Producent Oldřich Lichtenberg ji na hodinu vyrazil ze svých projektů poté, co se upsala konkurenčnímu muzikálu Děti ráje.