Podle Williamových přátel se zásnuby a jejich oznámení skutečně plánují na období kolem Vánoc. Ale zdroje z Buckinghamského paláce zase vyzradily, že Kate je vnímána jako problémová kvůli své „lenosti“.

Alžběta naznačila, že by si měla najít novou práci

Královna celý svůj život buduje monarchům pověst velmi zaměstnaných a schopných jedinců, kteří jsou příkladem celému národu. Middletonová už ale téměř rok nepracuje a nemá tendenci si nové místo najít. Přitom Alžběta už dříve naznačila, že by si budoucí členka královské rodiny měla velmi rychle novou práci najít.

„Existuje tady jisté znepokojení na nejvyšší úrovni, že Kate Middletonová stále nemá žádnou práci,“ potvrdil zdroj z Buckinghamu listu Daily Mail.

Alžběta oznámí zásnuby až budou mít oba prestižní práci

Alžběta trvá na tom, že budou zásnuby oznámeny až ve chvíli, kdy oba – princ William i Kate – budou mít prestižní práci a budou plně zaměstnanými a pilnými členy královské rodiny.

Middletonová přitom nepatří v monarchii zrovna k nejoblíbenějším. Poddaní už jí říkají Waity Katie, což se dá volně přeložit jako Kačenka čekanka. Slečnu je totiž možné spatřit pouze po nocích v barech a klubech, ale kromě společenského života se nemá k ničemu.