Podle listu Daily Mirror nové tetování ztvárnil Beckhamův dvorní tatér Lou Malloy a bývalý kapitán národního týmu za něj zaplatil v přepočtu asi 86 000 korun. "Victoria byl dojatá a polichocená, je to nádherná kresba," citoval deník blízkého přítele slavného páru.

Záložník Los Angeles Galaxy, který z Afriky odletěl do Brazílie otevřít svou fotbalovou akademii, se při vybírání motivu pro kresbu své ženy nechal inspirovat nejoblíbenější manželčinou fotografií.

Na ní se členka skupiny Spice Girls nechala pro magazín Pop z roku 2004 vyfotit v roli anděla, podobně jako herečka Brigitte Bardotová.

Beckham také doufá, že brzy na své tělo přidá dvanácté tetování. Na oslavu 100. startu v anglické reprezentaci plánuje, že si nechá na zatím nespecifikované místo vytetovat "Beckham 100".

Na jubilejní start si ale bude muset zřejmě počkat - nový trenér britské reprezentace Fabio Capello jej totiž podle britských médií nenominoval do nejbližšího přípravného zápasu národního výběru, v němž se 6. února utká Anglie se Švýcarskem.