Na svých stránkách později uvedla, že se pokusí manželské problémy vyřešit. Její třetí manželství tedy vydrželo fungovat jen něco málo přes dva měsíce. Loni v létě se přitom bláznivě vdávala s Kidem Rockem, podnikla s ním hned tři rituální obřady na různých místech světa, tvrdila, že je to láska na celý život, ale již v listopadu toho roku se manželé rozešli a letos na jaře rozvedli.

Ačkoli žádost v pátek skutečně podala, v pondělí ji s manželem spatřili v Malibu na nákupech. Na svých stránkách také toho dne zveřejnila krátký vzkaz: „P.S.: Pracujeme na řešení problémů.

“Devětatřicetiletého Salomona, bývalého milence Paris Hiltonové, si Pamela vzala 6. října v lasvegaském hotelu Mirage. K obřadu využila hodinu a půl trvající přestávku v magické show, kde vystupuje jako hosteska.

Pamela je vdaná potřetí. Z prvního takového vztahu s Tommym Leem má dva syny. Loni prý s druhým chotěm Kidem Rockem potratila. Salomon byl před ní manželem Elizabeth Dailyové či Shannen Dohertyové alias Brendy ze seriálu Beverly Hills 90210.