Christina Aguilerová čeká s manželem Jordanem Bratmanem miminko na počátku příštího roku. Na titulní stránce časopisu se objevuje v krátké kožené bundě, uvnitř jsou pak další fotografie, na nichž má zpěvačka pouze boty Christiana Laboutina.

Šestadvacetiletá popová hvězda pak v interview vypravuje, jak se o svém těhotenství dozvěděla uprostřed turné Back to Basics.

Těhotná Christina Aguilerová bývala dlouhá léta úhlavní sokyní Britney Spearsové. K jejímu soukromému životu, se však Aguilerová již takřka odmítá vyjadřovat. "Je to její život, ale nemyslím si, že dělá pro sebe a své děti to nejlepší," nechala se naposledy slyšet Aguilerová.

„Plánovali jsme, že se začneme pokoušet o dítě po skončení turné. A tak jsem přestala brát antikoncepci, abych na to své tělo připravila, protože jsem nevěděla, kolik času je na to potřeba. Slyšeli jsme někde, že to nějaký čas trvá, jenže s ´velkomocným vajíčkem´ a ´super spermií´ nebyl žádný potřeba. Nemohla jsem vůbec uvěřit, že se to stalo tak rychle!“ řekla Aguilerová redaktorce magazínu.