Hlavní obsah

Přes milión a půl skladeb mohou lidé poslouchat on-line zadarmo

Více než milión a půl skladeb mohou lidé poslouchat on-line zadarmo díky nové aplikaci, na které spolupracovaly společnosti Seznam.cz a MusicJet. Do služby se lidé mohou jednoduše přihlásit pomocí svého jména a hesla, které používají k přístupu na mail na Seznamu.

Přes milión a půl skladeb mohou lidé poslouchat on-line zadarmo

Aplikace MusicJet je pro zájemce připravena ve dvou verzích. „Jedna je zcela zdarma. Uživatelé se v ní ale nevyhnou bannerové a audio reklamě. Ta se bude objevovat v mezerách mezi přehrávanými písničkami,“ uvedl Jaroslav Souček, produktový manažer služby MusicJet powered by Seznam.cz.

„V takzvané Premium verzi, která vyjde na sto korun měsíčně, se uživatel nejen zbaví reklamy zcela, ale bude moct aplikaci se stejným uživatelským prostředím využívat i v mobilních platformách. Ke svým oblíbeným playlistům se tak nyní dostane i z telefonů s iOS, Android i Symbian operačním systémem. Úprava aplikace i pro další mobilní platformy je v přípravě,“ konstatoval Souček.

V současnosti obsahuje MusicJet přes 1,5 miliónu skladeb od labelů jako je Universal, Sony Music, EMI nebo Supraphon. Postupně by se databáze skladeb měla ještě rozšiřovat. Stáhnout hudební přehrávač Seznam MusicJet je možné ZDE.

MusicJet: Jak na přehrávání hudby

Aplikace funguje nejen jako katalog hudby, ale i jako přehrávač, jehož ovládání je po levé straně dole či v menu „Přehrávání“. Přehrávač disponuje základními funkcemi, na které jste jistě zvyklí z jiných aplikací, a to: přehrávání, pauza, přeskakování skladeb vpřed i vzad, posun v rámci skladby, náhodné přehrávání, opakování přehrávání, nastavení hlasitosti atd. Více informací o funkcích a možnostech přehrávače naleznete na stránkách Seznamu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků