Aplikace MusicJet je pro zájemce připravena ve dvou verzích. „Jedna je zcela zdarma. Uživatelé se v ní ale nevyhnou bannerové a audio reklamě. Ta se bude objevovat v mezerách mezi přehrávanými písničkami,“ uvedl Jaroslav Souček, produktový manažer služby MusicJet powered by Seznam.cz.

„V takzvané Premium verzi, která vyjde na sto korun měsíčně, se uživatel nejen zbaví reklamy zcela, ale bude moct aplikaci se stejným uživatelským prostředím využívat i v mobilních platformách. Ke svým oblíbeným playlistům se tak nyní dostane i z telefonů s iOS, Android i Symbian operačním systémem. Úprava aplikace i pro další mobilní platformy je v přípravě,“ konstatoval Souček.

V současnosti obsahuje MusicJet přes 1,5 miliónu skladeb od labelů jako je Universal, Sony Music, EMI nebo Supraphon. Postupně by se databáze skladeb měla ještě rozšiřovat. Stáhnout hudební přehrávač Seznam MusicJet je možné ZDE.

MusicJet: Jak na přehrávání hudby

Aplikace funguje nejen jako katalog hudby, ale i jako přehrávač, jehož ovládání je po levé straně dole či v menu „Přehrávání“. Přehrávač disponuje základními funkcemi, na které jste jistě zvyklí z jiných aplikací, a to: přehrávání, pauza, přeskakování skladeb vpřed i vzad, posun v rámci skladby, náhodné přehrávání, opakování přehrávání, nastavení hlasitosti atd. Více informací o funkcích a možnostech přehrávače naleznete na stránkách Seznamu.