Hlavní obsah
Motorola Razr (2019) Foto: mif, Novinky

Stylová skládačka Razr dorazí do Česka ještě v dubnu

Ještě v průběhu dubna by se měla na pultech tuzemských obchodů objevit stylová skládačka Razr. Reinkarnace stejnojmenného legendárního přístroje, který se prodával před 15 lety, je prvním počinem společnosti Motorola s ohebným displejem.

Motorola Razr (2019) Foto: mif, Novinky
Stylová skládačka Razr dorazí do Česka ještě v dubnu

Novodobý Razr bude stát 39 995 Kč, jako první jej nabídne během pár dní O2. Postupně by se měl ale přístroj objevit také v nabídce dalších obchodů. Případní zájemci musí nicméně počítat s tím, že novinka podporuje pouze eSIM, nikoliv klasické plastové SIM karty. Zprovoznění telefonu tedy bude možné pouze v kooperaci s operátorem.

Motorola Razr má 6,2palcový displej s poměrem stran 21:9. Když jej však složíte, můžete využívat druhou 2,7palcovou obrazovku pro zobrazení nejdůležitějších oznámení a rychlou práci s některými funkcemi telefonu.

Motorola Razr (2019)

Foto: mif, Novinky

Motorola Razr (2019)

Foto: mif, Novinky

Konkrétně můžete uskutečňovat hovory, odpovídat na zprávy, platit klepnutím, ovládat hudbu, dělat selfie, používat Google asistenta a přistupovat k přizpůsobeným nastavením, jako je například zapnutí nebo vypnutí Bluetooth, Wi-Fi, hotspotu a dalších – a to vše bez toho, abyste kdykoliv otevřeli váš telefon.

Konstrukce novinky je vyrobena z nerezavějící oceli a odolného skla 3D Gorilla Glass. Po vzoru svých předchůdců si novinka zachovává velmi tenký a elegantní design. Vedení podniku se přitom netají tím, že vyrobit takový přístroj nebylo vůbec jednoduché.

Zařízení je ve složeném stavu velmi kompaktní – proti současné generaci mobilů je zhruba poloviční.

Motorola Razr (2019)

Foto: archív výrobce

Motorola Razr (2004)

Foto: archív výrobce

Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků