Hlavní obsah
Aktuálně nabízený model Galaxy S10+ Foto: archív výrobce

Samsung omylem ukázal Galaxy S20 ještě před premiérou

Vlajkové lodi předních výrobců chytrých telefonů bývají zpravidla až do oficiální premiéry přísně střežené. Uhlídat špičkový model Galaxy S20, který si odbyde premiéru až příští týden, se však tentokrát nepovedlo. Upozornil na to server Independent.

Aktuálně nabízený model Galaxy S10+ Foto: archív výrobce
Samsung omylem ukázal Galaxy S20 ještě před premiérou

Pikantní na celé situaci je, že chystaný smartphone odhalili přímo pracovníci společnosti Samsung. Ti totiž předčasně vyvěsili na své webové stránky nabídku s novými kryty pro chystanou vlajkovou loď. Díky tomu již podoba nové dvacítky není tajemstvím.

Stránka s krytem byla sice promptně smazána, nicméně hned několika médiím se otisk webu podařilo zachytit.

Takto bude vypadat nová vlajková loď Samsungu, na snímku je i s pouzdrem.

Údajná podoba nových vlajkových lodí od Samsungu

Podle neoficiálních informací, které zveřejnily například servery XDA-developers či MySmartPrice, chystá Samsung hned tři vlajkové lodě. Ty se od sebe budou lišit nejen nabízenou výbavou, ale především velikostí obrazovky.

Konkrétně nejmenší z novinek bude údajně Galaxy S20 s 6,2“ displejem, model Galaxy S20+ pak nabídne úhlopříčku 6,7“ a konečně nejlepší provedení Galaxy S20 Ultra 6,9“ dotykovou plochu. Ve všech případech má jít o 120Hz panely, které se díky své rychlosti hodí i pro hry.

K vidění by měla být také druhá generace skládacího smartphonu Galaxy Fold. Úniky nicméně naznačují, že dvojka se změní k nepoznání. Bude výrazně kompaktnější a bude cílit pravděpodobně na něžnější pohlaví.

Takto by měl vypadat Galaxy Fold 2.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků