Hlavní obsah
Zoo Praha Foto: Novinky

Pražská zoo nabízí zdarma průvodce do mobilu

Zoo Praha si pro své návštěvníky připravila zajímavou mobilní aplikaci, která je provede po areálu a přiblíží jim osudy zvířecích celebrit z kampaně Seznamte se. Program zoo nabízí lidem zdarma.

Zoo Praha Foto: Novinky
Pražská zoo nabízí zdarma průvodce do mobilu

„Na hlavní stránce programu je 12 zvířat z naší zoo, pod kterými je umístěno další naváděcí menu. Po kliknutí na každé zvíře si lidé mohou přečíst jeho osobní příběh. Například jak se dostalo do naší zoo, nebo více podrobných informací o jeho druhu,“ řekla Novinkám mluvčí Zoo Praha Jana Ptačinská Jirátová.

Podle ní v aplikaci lidé naleznou další praktické informace, jako je programová nabídka, či například rozpis komentovaných krmení v Zoo Praha.

Aplikaci je možné bezplatně nainstalovat při vstupu do zoo. Stačí na mobilu zapnout bluetooth adaptér a nastavit režim viditelnosti na zobrazit všem.

Hlavní vchod je totiž pokryt bezdrátovým signálem, pomocí kterého je aplikace distribuována. Stažení programu trvá jen pár vteřin, stejně jako nainstalování programu.

Lidé, kteří nemají telefon s technologií bluetooth, si aplikaci mohou bezplatně stáhnout z internetových stránek zoologické zahrady:

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků