Hlavní obsah
 

Red Dead Redemption 2 je naprostý hit, hru si koupilo už 23 milionů lidí

Tvůrci z herního vydavatelství Take-Two si mohou mnout ruce. Jejich nejnovější počin Red Dead Redemption 2 je naprostý hit, titul si koupilo již více než 23 miliónů lidí. Informovali o tom zástupci společnosti.

 
Red Dead Redemption 2 je naprostý hit, hru si koupilo už 23 milionů lidí

Druhý díl westernové akce Red Dead Redemption šel do prodeje loni v říjnu. Rekordní prodeje přesahující zmiňovanou cifru 23 miliónů tak tvůrci ohlásili zhruba po pěti měsících, co je tato hra v obchodech k dispozici.

Sluší se podotknout, že už krátce po vydání bylo jasné, že o titul bude nebývalý zájem. Ve většině obchodů byl totiž druhý díl rozebraný už v rámci předobjednávek. A nadšené recenze jej hodnotily jako nejlepší hru generace, a to oprávněně.

Nechybí ani veřejné popravy, do kterých lze samozřejmě zasáhnout.

Foto: David Ryneš, Novinky

Tenhle vlak čekají krušné chvíle.

Foto: David Ryneš, Novinky

Epický příběh Red Dead Redemption 2 pojednává o nemilosrdném životě v srdci Ameriky, 11 let před událostmi prvního dílu začíná konec velké éry Divokého západu.

Muži zákona doslova loví zbytky gangů různých psanců. Ti, kteří se nevzdají, pocítí pach nelítostné smrti. Po zpackané loupeži v městečku Blackwater na západě země je Arthur Morgan a zbytek gangu Dutche Van der Linda nucen uprchnout co nejdál to půjde. V patách jim však jsou federální agenti a ti nejlepší lovci odměn v celé Severní Americe.

Gang musí krást a bojovat s peripetiemi, jež ho čekají na cestě po srdci Ameriky. Kvůli rozbrojům a neshodám v samotném gangu si Arthur musí vybrat mezi svými vlastními ideály a loajalitou vůči parťákům v boji, kteří mu pomohli vzchopit se. Všichni mají ovšem stejný cíl, přežít.

Celou recenzi hry Red Dead Redemption 2 naleznete v našem dřívějším článku.

Většina scén je perfektně nasvícená a nasnímána.

Foto: David Ryneš, Novinky

Protagonista Artur Morgan překypuje velkým množstvím charismatu.

Foto: David Ryneš, Novinky

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků