Hlavní obsah

Ochutnávka ze hry Lips - hudební hvězdou na parketách obývacího pokoje

Ještě letos před Vánocemi by se mělo na tuzemském trhu objevit pokračování hudební videohry Lips, která je určena pro televizní konzole Xbox 360. Fanoušci karaoke si budou moci užít čtyřicet hitů, které v minulosti nebo dodnes okupují přední příčky světových hitparád.

Ochutnávka ze hry Lips - hudební hvězdou na parketách obývacího pokoje

Ve hře Lips: Number One Hits mladší generace ocení aktuální skladby od Coldplay nebo Rihanny. Objeví se ale také tituly MC Hammera, Roye Orbisona nebo Bobby McFerrina.

Chybět nemůže ani legendární skladba Barbie Girl od skupiny Aqua, Touch My Bod od Mariah Carey, nebo hit 90. let California Love od 2Pac feat. Dr. Dre.

Součástí hry je také interaktivní bezdrátový mikrofon se snímačem pohybu se stylovými světly. Ta pulzují v rytmu hudby a reagují na akce zpěváka. Zpěváci také mohou gestikulací, třesením nebo pózami s mikrofonem aktivovat zvláštní bonusy Star Stream.

Videohru mohou naráz hrát díky běžnému ovladači televizní konzole až 4 hráči, kteří mají na výběr z množství doprovodných bicích nástrojů.

Revoluce v hraní her, ovladače nahradí lidská gesta
Představte si, že na vás z televizoru letí míč, co uděláte? Kopnete do něj, nebo jej jednoduše chytnete. Díky nové technologii od Microsoftu totiž k hraní her nepotřebujete žádné ovladače, plně postačí lidská gesta, jako je mávnutí rukou, nebo kopnutí proti televizní obrazovce. Projekt Natal je kompatibilní s jakoukoliv herní konzolí Xbox 360 od Microsoftu. [celá zpráva]
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků