Hlavní obsah
 

Jedna z nejočekávanějších her roku se odkládá na neurčito. Lidem se vrací peníze

Trpkou pachuť začíná mít jedna z nejočekávanějších her letošního roku. Titul The Last of Us Part 2 totiž nabral velké zpoždění, nyní jej tvůrci odkládají na neurčito. A nikdo vlastně neví, kdy vyjde. Společnost Sony dokonce začala lidem, kteří si hru předplatili, vracet peníze.

 
Jedna z nejočekávanějších her roku se odkládá na neurčito. Lidem se vrací peníze

Původně měl titul The Last of Us Part 2 vyjít na konci února. Nakonec ale tvůrci rozhodli, že vyjde až průběhu května. Studio Naughty Dog, které hru přinese exkluzivně pro televizní konzoli PlayStation 4, totiž potřebovalo více času na dokončení.

Jistou roli v odkladu hrálo také to, že lisovny fyzických disků jsou kvůli pandemii koronaviru ve skluzu a ani v současnosti nejedou na 100 procent. Řada hráčů tedy měla pro odložení prodejní premiéry pochopení.

Ukázka ze hry The Last of Us Part 2.

Foto: archív tvůrců

Tento týden však nastal v celém příběhu další neočekáváný zvrat. Hra The Last of Us Part 2 byla stažena z PlayStation Storu, a Sony dokonce začalo vracet peníze lidem, kteří si titul předobjednali již dříve.

Tvůrci to sice zatím oficiálně nepotvrdili, nicméně vše nasvědčuje tomu, že se jedna z nejočekávanějších her letošního roku odkládá na neurčito. A to je rozhodně škoda.

V rámci nového titulu se vrací hlavní hrdinové Joel a Ellie. Děj se odehrává pět let později proti prvnímu dílu, kdy je Ellie již mladá dívka, která hraje na kytaru, ale také touží po pomstě. Více se o ději The Last of Us Part 2 dozvíte v našem dřívějším článku.

Ukázka ze hry The Last of Us Part 2.

Foto: archív tvůrců

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků