Hlavní obsah

To, co na obrázcích vypadá jako podivná změť čar, se při hraní změní ve fantastický pocit rychlosti na samé hranici lidských možností.

Hrajeme zdarma: Sync Simple – v hlavní roli rychlost

Jednoduchost a rychlost: to jsou dva hlavní atributy hry, která vypadá, jako by dírou v časoprostoru připutovala z počátku osmdesátých let. Ten první naplňuje samozřejmě samotná grafika, která se sestává pouze z jednoduchých čar a barevných ploch. Na obrázcích to vypadá spíše odpudivě, ale při hraní se prvotní znechucení rychle promění v pravý opak.

Na svědomí má vše druhý aspekt: rychlost. Vše se kolem míhá tak rychle, že to ani pořádně nestačíte sledovat. Jednoduchý úkol jako je vyhýbaní se a střílení po nepřátelích se tak rázem stane prubířskou zkouškou postřehu a koncentrace.

Nic víc ve hře nehledejte: je to zkrátka mistrná ukázka toho, jak z absolutního minima vytvořit ucházející hru. Nezabaví vás sice na dlouho, ale můžete si být jisti, že těch pár okamžiků bude stát za to.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků