Hlavní obsah

Vezměte tu nejklasičtější vesmírnou střílečku, jakou si jen dokážete představit a překlopte ji do třetího rozměru. Co dostanete? Akci s názvem Prompt Critical.

Hrajeme zdarma: Prompt Critical - nebezpečný vesmír

Jediná věc, kterou ze své lodi vidíte, je zaměřovač. Ten slouží nejenom k likvidaci nepřátel, ale také ukazuje stav vašeho zdraví a štítů.

:. Prompt Critical

O ty budou usilovat stovky, možná i tisíce nepřátel, které k vám budou z volného vesmíru přilétávat. Od vás se neočekávají žádné intelektuální exhibice, stačí jen tisknout tlačítko myši a jejím pohybem nasměrovat proud střel patřičným směrem. Odměnou vám pak budou opravdu povedené animace výbuchů a létajících trosek.

:. Prompt Critical

V žádné správné střílečce samozřejmě nesmějí chybět bonusy vylepšující vlastnosti vaší lodi, škoda jen, že těch dotýkajících se zbraňových systémů je tak zoufale málo. Celkově však lze Prompt Critical doporučit jako nenáročnou zábavu na odreagování.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků