Hlavní obsah

Tu a tam se ze zpráv dozvídáme o tom, jak průmyslový výlov poškozuje životní prostředí v mořích. Tato hra ukazuje jeden z nejextrémnějších případů. Jen pro otrlé!

Hrajeme zdarma: Pirate Fishing – netradiční rybolov

Lovit ryby na prut je dobré leda tak pro zábavu a tahat za lodí sítě zase není moc velká legrace. Ta nastane až v okamžiku, kdy začnete do vody házet výbušniny nebo pouštět elektrický proud. Pravda, je to nelegální, ale efektní a mnohdy i efektivní. A co teprve, když se budete snažit ryby lovit pomocí motorového oleje jako v případě této hry.

:. Pirate Fishing

Stačí jen plout na loďce a ve chvíli, kdy se pod vámi zjeví hejno, začít vypouštět. Nutno podotknout, že i přes značnou jednoduchost grafiky je pohled na míchání obou kapalin dosti zajímavý zážitek, stejně tak jako pozorovat chování ryb, když zjistí, že jim takzvaně teče do bot.

:. Pirate Fishing

Ve vši upřímnosti nemůžeme mluvit ani o hře, protože s ní vydržíte sotva pár minut. Avšak těch pár minut se rozhodně nudit nebudete.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků