Hlavní obsah

Hrajeme zdarma: Pandemic II – nebezpečí nákazy

Strategie, v nichž bojují lidé proti sobě anebo proti nějakému vetřelci z vesmíru jsme tu už viděli mnohokrát. Co se takhle ale vžít do pozice nákazy, která se snaží zničit celé lidstvo?

Hrajeme zdarma: Pandemic II – nebezpečí nákazy

Ano, rozumíte tomu správně, tentokrát se lidstvo nebudete snažit zachránit, ale naopak zničit. Nejdříve si vyberete, jakouže nákazou tento ďábelský plán provedete – virus je velice infekční, rychle se šíří, ale to také znamená, že se proti němu rychle přijímají protiopatření, jako například uzavření letišť nebo přístavů. Cizopasníci zase postupují úplně opačně no a bakterie jsou někde uprostřed.

:. Pandemic II
Takže se snažíte postupně infikovat oblast za oblastí a za nasbírané evoluční body pomalu přidáváte své infekci nové příznaky a vlastnosti. A váš cíl? Velice jednoduchý – vyhubit celé lidstvo.

:. Pandemic II
Ještě stojí za zmínku, že celá hra je realizována prostřednictvím Flashe. Na tuto technologii jsme byli zvyklí spíše u jednoduchých hříček pro ukrácení dlouhé chvíle, ale jak vidno, při troše snahy stačí i na docela komplexní projekt.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků