Hlavní obsah

Hrajeme zdarma: Alien Arena 2009 – vesmírná střílečka v novém kabátě

Název hry Alien Arena vám může být možná trochu povědomý. Tomuto velkému hernímu projektu už jsme se na Novinkách jednou věnovali. Ovšem nová verze přináší tolik vylepšení, že posouvá celou hru na úplně jinou úroveň.

Hrajeme zdarma: Alien Arena 2009 – vesmírná střílečka v novém kabátě

Ve stručnosti informace, pro všechny, kterým by nházev Alien Arena nic neříkal. Jedná se o on-line multiplayerovou akci, která ze všeho nejvíce připomíná Quake 2, na jehož engine také běží.

:. Alien Arena 2009

Zapomeňte tedy na snahu co nejvíce se přiblížit realitě, jak to dělá například Counter Strike, tady se spíše dočkáte pobíhání po tmavých rozlehlých mimozemských základnách a budete po sobě pálit podivuhodnými zbraněmi, které v ničem nepřipomínají ty lidské.

Stále zde zcela chybí jakýkoli singleplayer. To znamená, že byste se měli vyhnout stahování hry, pokud nedisponujete nějakým výkonným připojením k internetu s nízkou dobou odezvy. Vylepšena byla hned první obrazovka, na kterou zavítáte a která slouží k výběru herního serveru. Další vylepšení se týkají samotné hry – něco v grafice, něco v hratelnosti atd.

I bez tohoto vylepšování bychom Alien Arena hodnotili celkem vysoko, takto je ještě o krok blíže k dokonalosti.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků