Hlavní obsah

HRA: Sudoku King - Sudoku v nekonečně variantách

Počítačových zpracování populární číslové hry existuje hned několik, tato nad ostatními vyniká hlavně svou jednoduchostí a hlavně pak nevyčerpatelnou zásobou nových rébusů.

HRA: Sudoku King - Sudoku v nekonečně variantách

Jednoduchost je opravdu patrná - žádné zbytečné ozdoby nebo grafika, pouze jedno okno s jednaosmdesáti čtverci a samozřejmě čísla. Ještě lepší je ale fakt, že nemusíte nikam nic instalovat. Stačí jen spustit malý soubor, který si například můžete uložit na USB klíčenku, a můžete hrát na libovolném počítači, k němuž se dostanete.

Následující odstavec nechť přeskočí všichni, kteří kdy o Sudoku slyšeli. Bude totiž popisovat jeho hlavní princip: musíte doplnit zbývající čísla tak, aby v každém řádku, sloupci a čtverci 3 x 3 bylo každé číslo pouze jednou.

Na to bude ostatně dohlížet sám počítač, který číslici červeně zvýrazní, pokud bude umístěna v rozporu s pravidly. A nyní to nejlepší: počet rébusů, které můžete luštit, prakticky není omezen - program generuje stále nové a nové a na vás je, abyste zvolili jednu ze čtyř úrovní obtížnosti.

DOWNLOAD, homepage, 50 KB, 8/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků