Hlavní obsah

HRA: SmokeAttack 2 - boj proti kouření

Od vývojářů, kteří dali světu takové pecky jako dva díly Catch The Sperm, teď přichází i druhý díl výchovné akční hry SmokeAttack, v níž můžete bojovat proti kouření.

HRA: SmokeAttack 2 - boj proti kouření

Na rozdíl od prvního dílu se zde přesunete ven ze zakouřených kanceláří, tedy na venkov. Samozřejmě, cíl je pořád stejný, musíte svou vodní zbraní zlikvidovat všechny kuřáky v okolí.

Kuřáci cigaret jdou ještě celkem snadno, ale tu a tam narazíte i na majitele doutníku, s nímž není zas až tak lehké pořízení.

Krom nepřátel vás ohrožují i mračna různých chemikálií - když do nich vlezete, objeví se název nějakého prvku nebo sloučeniny, který je přítomný v cigaretovém kouři, a který lidskému zdraví rozhodně nesvědčí: kadmium, formaldehyd atd.

Navíc vás má od kouření odstrašovat i zvukový doprovod sestávající se z různého kašlání, chrchlání až po zvukové projevy otevřené tuberkulózy. Naštěstí hudba je docela normální, tedy aspoň pokud se vám neprotiví country.

Bohužel není moc nápaditý design úrovní, takže se poměrně rychle začnete nudit. Ovšem hříčka je to nadprůměr zábavná a navíc s dobrým úmyslem, takže rozhodně stojí aspoň za zkoušku.

DOWNLOAD, homepage, 2.8 MB, 8/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků