Hlavní obsah
Foto: Promo Hudba pravdy

HRA: Ski Challenge 2005 - perfektní sjezd

Zima je sice v plném proudu a pokud některým závidíte jarní prázdniny a možnost výletu do hor, pak alespoň zkuste tuto hru. Graficky je naprosto perfektní a její hratelnost je taktéž vysoká. A o čem že je? No o lyžování přeci.

Foto: Promo Hudba pravdy
HRA: Ski Challenge 2005 - perfektní sjezd

Sponzorství vývoje freewarových her není v cizině nic výjimečného, a tak by nás nemělo překvapit, že v pozadí Ski Challenge 2005 stála rakouská veřejnoprávní televize ORF; tedy soudě dle četnosti výskytu jejího loga ve hře.

Co se kvality zpracování týče, v ničem si nezadá s německými freewarovými hrami - je nanejvýš pohledná, přesto rychlá i ve vyšších rozlišeních, člověk se docela zdráhá uvěřit, že je to volně šiřitelná  záležitost. 

Hra samotná představuje jakýsi superobří slalom na sjezdovce v Kitzbühelu. Na výběr máte dva herní módy, první budou asi ostré závody, v nichž si prostřednictvím serveru, na nějž se mi bohužel nepodařilo připojit, můžete poměřovat časy s ostatními hráči. 

Na vyřádění a odreagování však bohatě stačí tréninkový mód. Jakmile uslyšíte zvukové znamení, spustíte se dolů a pak vám už jen stačí kurzorové šipky na to, abyste projeli všechny branky a do ničeho nevrazili. A můžete si přitom užívat hezky prokresleného okolí nebo gest lyžaře. Bez hledání místa na parkovišti, předražené pernamentky, fronty u vleku a podobných nepříjemností. Vřele doporučuji.

 

DOWNLOAD, homepage, 8.5 MB, 9/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků