Hlavní obsah
Jitka Mlynarčík Kudláčková se Štěpánkou Duchkovou Foto: Lenka Žáčková

HRA: Palí nám to - televizní soutěž

Po Milionáři se i televizní soutěž Pálí vám to? stává přitažlivým námětem pro tvůrce freewarových her. Dnes si představíme jedno její zpracování, nakolik se blíží své předloze, napoví následující minirecenze.

Jitka Mlynarčík Kudláčková se Štěpánkou Duchkovou Foto: Lenka Žáčková
HRA: Palí nám to - televizní soutěž

Každý všední den okolo sedmé hodiny večerní se na jedné z našich televizí vysílá televizní soutěž s názvem Pálí vám to? Její princip není nikterak složitý, dostanete prázdná políčka, která naznačují počet písmen slova, jež máte uhádnout, a nápovědu. Pokud si nejste jisti můžete si nechat vypsat některá z písmen hádaného slova, úměrně se však snižuje částka, která se přičítá po uhodnutí slova na vaše konto.

Časový limit je stanoven na čtyři minuty, během nichž se snažíte nastřádat co největší částku.

Grafické zpracování je velice spartánské, jedná se pouze o jednu statickou obrazovku, na níž je nakreslen moderátor (nepříliš realisticky, dáte mi jistě za pravdu), jemuž se tu a tam objeví u úst bublina, v níž komentuje váš výkon.

Co je však kazí dojem ze hry daleko více jsou poměrně nekvalitně zpracované otázky, nápověda není příliš navádějící, v několika případech se mi zdá býti úplně mimo. Ve většině případů sice odhadnete, o co jde, ale pár špatných slov takhle po sobě dokáže docela pokazit náladu. Ale když nejde o skutečné peníze, nejde o nic.

 

DOWNLOAD, homepage, 2.11 MB, 5/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků