Hlavní obsah

HRA: Nannoid - zajímavý arkanoid

Někdo nemůže odrážení kuličky od pošinky ani vidět, jiný si jím rád zkrátí dlouhou chvíli. Pro druhou skupinu tady mám jedno dobře vypadají a celkem hratelné rozbíjení cihlové zdi.

HRA: Nannoid - zajímavý arkanoid

Prakticky zde nenajdete nic zajímavého, nic originálního ani převratného, co by stálo za zmínku. Přesto však výsledný celek působí neobyčejně povedeně, se svěžím vzhledem a podařenou hratelností. Jak toho bylo dosaženo?

Hodně udělá taková maličkost, jakou je dobře vybrané pozadí. Namísto černočerné tmy přišlo ke slovu tentokrát hvězdné nebe s galaxiemi a mlhovinami a výsledek vypadá hned o mnoho lépe. Škoda že autoři nebyli stejně nápadití i při vymýšlení označení bonusů, které tu a tam z rozbitých kostek vypadávají. Takhle jsou to jen písmenka, u nichž si musíte zapamatovat, co které dělá.

Naopak lze pochválit design úrovní, i když v této oblasti se sanží většina tvůrců klonů. Můžete se těšit na rozmanité stavby, na nudnou a plochou zeď rozhodně nenarazíte. Levelů je zde celkem třiadvacet, takže pokud je budete chtít všechny poctivě dokončit, na půl hodiny to rozhodně není.

Ke všemu si ještě přičtěte podařenou obtížnost, která inklinuje spíše k jednoduššímu a tím i zábavnějšímu pojetí. A výsledek? Celkem milý a zdařilý, ale pořád jen obyčejný arkanoid.

DOWNLOAD, homepage, 2 MB, 5/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků