Hlavní obsah
Foto: Archiv ČPZP

HRA: David vs. Goliath - pařba jak má být

Pokud toužíte po pořádném akčním nářezu, kdy jen v ruce drtíte myš a nestíháte ani sledovat všechny ty výbuchy na obrazovce, pak je pro vás David vs. Goliath určen. Hra obsahuje nejenom zajímavý námět, ale také kvalitní zpracování, což ji činí velmi zajímavou.

Foto: Archiv ČPZP
HRA: David vs. Goliath - pařba jak má být

Titul je příběhem o Davidovi a Goliáši pouze inspirován - a to velice lehce, což je patrno zvláště ve chvílích, kdy se na herní ploše objeví raketomet, o čemž si povíme za chvíli...

Příběh malého chlapce bránícího svou vesnici před vetřelci přeskočíme, protože jednak není nikterak originální a pro hraní samotné je celkem nedůležitý; pokud umíte anglicky, pak si jej z pár úvodních obrazovek určitě vyčtete sami. Daleko zajímavější je podívat se na samotný herní systém, který zase není tak obvyklý. Shora viděnou hlavní postavu ovládáte myší, střílení pak oběma jejími tlačítky. Obrazovka sama scrolluje kam je třeba a jen ve chvílích, když je na obrazovce moc velký zmatek, se zastaví a nechá vás všechno vyčistit. Na tento nezvyklý způsob hraní se však velice rychle zvyká - tak mnoho, až se po chvíl stává silně návykovým.

Autoři hovoří o třiceti úrovních a dvaceti různých zbraních, což znamená, že dohrání celé hry není záležitost na dvacet minut, protože už velmi záhy letí obtížnost poměrně vysoko.

Jak už bylo řečeno v úvodu - příznivci zběsilých akcí a drtiči počítačových myší stahujte. A vy ostatní, kteří se nudíte, se taky můžete přidat.

DOWNLOAD, homepage, 9.5 MB, 8/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků