Hlavní obsah

HRA: Crazy Copter - pilotem vrtulníku

Nečekejte žádný propracovaný simulátor, ale zábavnou arkádu, která dokonale prověří váš postřeh a koordinace. Posaďte se tedy do kokpitu a můžeme vyrazit.

HRA: Crazy Copter - pilotem vrtulníku

Jedná se o hříčku nadmíru jednoduchou, patrné je to ostatně už na první pohled z grafiky, která vypadá jako z omalovánek pro předškolní děti. Vše ještě završují docela ulítlé zvuky, které jsou krom zvuků motorů složeny z bečení okolostojících ovcí.

Váš úkol je jednoduchý - doletět na konec každé z devíti úrovní a do ničeho přitom nevrazit. Není to ovšem tak jednoduché, protože vrtulník neustále uhání vpřed a vy můžete ovlivňovat pouze jeho výšku a to tak, že přidržením levého tlačítka myši stoupáte a následně klesáte samovolně, pokud ho nedržíte. Není to sice nikterak originální princip, ale pořád dokáže pobavit víc, než naprostá kontrola nad všemi čtyřmi směry.

Prostředí se během oněch devíti úrovní mění, od zeleného lesa, přes (údajně) iráckou poušť, až po ledové pustiny. Krom jednoduchého úkolu spočívajícího ve sbírání hvězdiček v první úrovni ještě přibývají další, například vyzvedávání vojáků pomocí žebříku, nebo ničení nepřátelských výsadkářů ostrými čepelemi rotorů.

Na moc dlouho to není, kvalita zpracování taky nic moc, přesto je výsledný dojem veskrze pozitivní.

DOWNLOAD, homepage, 1.7 MB, 6/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků