Hlavní obsah
Žitavská radnice Foto: Jana Vančatová

HRA: Claus! The Other Side of Santa - netradiční vánoce

Zhnusení Vánocemi? Vším tím shonem a komercí? Jste naštvaní, že nedávají vaše oblíbené telenovely? Chcete si někde vybít vztek? Pak si naleštěte mezerník a čtěte následující minirecenzi.

Žitavská radnice Foto: Jana Vančatová
HRA: Claus! The Other Side of Santa - netradiční vánoce

Santa Claus letí ve svých saních nad New Yorkem. Hrají mu k tomu koledy. Sněží a zdá se, že nic nebrání té správné idylce. Jak už to tak ve střílečkách bývá, za pravým okrajem obrazovky se děje něco nekalého, protože zpoza něj začnou vylétávat Pokémoni, Teletubbies, různé mluvící plyšové hračky známé jako Furbies a fialové želvy.

Myslíte si, že beru drogy, ale screenshot mi pomůže svalit tento delikt na tvůrce hry. Opravdu, barvitější a hrůzostrašnější nepřátele nenajdete ani v Half-Life 2 a pokud jste takoví masochisté, můžete si hru zkusit nahrát a zahrát. Odměnou vám bude docela špatný zážitek, zvlášť křiku hořících Teletubbies se budete zbavovat ještě dlouho a to i s odbornou pomocí.

Když ale hru necháte běžet a jenom vypnete monitor, pak si můžete vyposlechnout docela příjemnou melodii, i když i ta sama o sobě vyvolá při delším působení docela zajímavé stavy.

Šťastné a veselé!

DOWNLOAD, homepage,  1.7 MB, 6/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků