Hlavní obsah

HRA: Acwabatiacs - ovčí masakr

I když to podle obrázku vypadá, že se jedná o další klon Hada a taky že to jeho další klon je, stačilo pár drobných úprav, abychom dostali hru daleko zábavnější než originál.

HRA: Acwabatiacs - ovčí masakr

Pokud vám přijde grafický styl povědomý, pak se nemýlíte - jedná se totiž o produkt CoolMoose, který v poslední době jasně zazářil na nebi freewarových her. Stačí jednoduchý nápad, ještě jednodušší grafika a o zábavu na dlouhé hodiny je postaráno.

Nápad na tuto hru už sice nijak extra originální není, ale to na hratelnosti nijak neubírá, právě naopak. Stačila totiž jedna drobná změna: had už nepožírá čelem, ale naopak posledním článkem. Nasměrovat tedy ocas na to správné místo je zejména při větší délce hada spíše náhoda. Musíte se taky s umem vyhýbat takovým těm blikajícím tečkám, které vás připravují o životy a naopak sbírat srdíčka.

Ze začátku to sice může vypadat nudně, ale nenechte se mýlit, zhruba od padesáti bodů je délka hada i jeho rychlost taková, že se nebudete stačit divit. Se svým nejlepším dosaženým výsledkem se pak můžete pochlubit v on-line tabulce.

DOWNLOAD, homepage, 4 MB, 7/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků