Těsně před začátkem E3 české studio Warhorse konečně oznámilo datum vydání jejich hodně očekávaného RPG s názvem Kingdom Come: Deliverance. Toho se hráči sice nedočkají ještě tento rok, ale začátkem toho příštího. Konkrétně 13. února. Společně s datem vypustili samozřejmě i novou, příběhovou ukázku, která je výše.

Ukázka ze hry Kingdom Come: Deliverance

Ukázka ze hry Kingdom Come: Deliverance

FOTO: archív tvůrců

Společnost Blizzard se také ozvala, a to hned se dvěma informacemi. Tou první je datum vydání Nekromancera do třetího dílu Diabla. Démony osídlený svět navštíví již 27. června. Chybět nesměla ani týmová on-line střílečka Overwatch. Hráči se totiž dočkali nové mapy na Měsíci, která je již v ostrém provozu.

Video

Upoutávka na novou postavu do Diabla

Video

Upoutávka na novou mapu do hry Overwatch

Nečekaně se připomenula i premiéra nadějného filmu Dunkirk, který režíruje slavný Christopher Nolan. Dunkirk se totiž objeví v on-line hrách společnosti Wargaming v podobě různých misí a úkolů. Hráči World of Tanks/Warshisps/Airplanes se tak mají na co těšit.

Video

Upoutávka na herní událost Dunkirk ve hrách od Wargaming

Fanoušci fiktivní nestvůry zvané Cthulhu z pera autora H. P. Lovecrafta si také přišli na své. Dočkali se totiž nové ukázky z nové hry Call of Cthulhu, ze které mrazí v zádech. Pro milovníky série Dynasty Warrior se oznámil devátý díl společně s novou ukázkou.

Video

Upoutávka na hru Call of Cthulhu

Video

Upoutávka na hru Dynasty Warrior 9

Když se řekne Japonsko, tak se většině lidí vybaví také kriminální organizace Yakuza. Stejnojmenná herní série se dočká začátkem příštího roku šestého dílu, který prošel změnou enginu a vypadá skvěle. Opomenout se nesmí ani obří rozšíření pro druhý díl hry XCOM, který si od nás vysloužil skvělé hodnocení [celá zpráva].

Video

Upoutávka na hru Yakuza 6

Video

Upoutávka na hru XCOM 2: War of the Chosen

Letošní E3 se zkrátka povedla. Na své si přišly snad všechny typy hráčů a v následujících měsících bude rozhodně co hrát.