S tím, že přijde vlna obsahu ze světa Diabla do Heroes of the Storm, to myslel Blizzard doopravdy vážně. Battlefield of Eternity (Bojiště věčnosti) je nový battleground – mapa, na které probíhá souboj temných sil s těmi světlými. Uprostřed mapy bojují dva andělé. Pomoci jim zdolat jeden druhého hráči samozřejmě mohou, a pokud tak učiní a odrazí útok nepřátelského anděla, tak se ten spřátelený přidá na jejich stranu a pomůže ničit základnu nepřátelského týmu.

Video

Upoutávka na Heroes of the Storm – The Eternal Conflict

Další novinkou v rámci soustředění na přidávání obsahu ze světa Diabla také Blizzard oznámil tři nové hrdiny. Jeden z nich je podpůrný Monk (mnich), který díky svým šaolinským schopnostem bude jak zasazovat drsné rány soupeřům, tak i léčit své spolubojovníky.

Poté se do Nexusu připojí také Král Leoric, známý z třetího Diabla. Ten se bude soustředit hlavně na udělení velkého poškození nepřátelského týmu, ale i po smrti dokáže v přízračné podobě znepříjemnit hraní zpomalováním nepřátel. A jako poslední se ukáže již potvrzený Butcher (Řezník), kterého hráči znají už od prvního dílu Diabla. Více o Heroes of the Storm v našem dřívějším článku. [celá zpráva]