Phil Rogers, CEO společnosti, přivítal diváky v sále a po úvodním proslovu přivítal Rolanda Lesterlina, který oznámil datum vydání připravovaného třetího dílu šílené akce Just Cause, který vyjde 1. prosince. Hráči v něm budou mít opět tunu možností, jak řádit ve zdejším světě, ale tentokrát vývojáři vylepšili například přitahovací hák nebo hlavnímu hrdinovi přidali tzv. Wingsuit.

Video

Upoutávka na hru Just Cause 3

Poté šéf studia Business Division 6 oznámil práce na nové hře ze světa NieR, Brian Horton se rozpovídal o Rise of the Tomb Raider a vývojář z montrealské pobočky představil mobilní odnož značky Tomb Raider se jménem Lara Croft GO, který bude ve stejném duchu, jako titul Hitman GO.

Následně se na pódiu objevil Šindži Hašimoto, který se rozpovídal o sérii Kingdom Hearts a jejím třetím díle či oznámil, že více infa o připravovaném remaku Final Fantasy VII, který byl oznámen na konferenci Sony, se dozvíme ještě letos během zimy.

Video

Upoutávka na hru Final Fantasy VII - Remake

Po japonských RPG hrách se objevil Christian Elverdam ze studia IO Interactive a ukázal sestřih z nového Hitmana, který vyjde 8. prosince pro osobní počítače a herní konzole PlayStation 4 a Xbox One.

Video

Upoutávka na hru Hitman

Ke konci konference se objevil David Anfossi, aby představil první ukázku z hratelné podoby očekávané akční hry z kyberpunkového prostředí Deus Ex: Mankind Divided, jež je zasazena do roku 2029, kde augmentované osoby žijí ve vyhnanství a ghettech. Hlavní protagonista Adam Jensen tak opět bojuje proti velkým korporacím. Titul vyjde na začátku příštího roku pro osobní počítače a herní konzole PlayStation 4 a Xbox One.

Video

Upoutávka na hru Deus Ex: Mankind Divided