Abychom byli upřímní, moc toho není. Série Ski Challenge je natolik propracovaná, že před pár lety předběhla dobu, a proto se může zdát, že vypadá pořád stejně. To je asi jedna z největších výtek, jakou hráči mají. Přece jenom by neškodilo více zapracovat na detailech a udělat hru ještě více vizuálně přitažlivou, ale na druhou stranu je třeba uvážit fakt, že by se to asi nelíbilo majitelům slabších a starších strojů.

:. Ski Challenge 09

Autoři se naopak zaměřili na fyziku, takže toto vydání má být ještě realističtější než jakékoli dřívější. V praxi to spíše znamená eliminaci různých technik, kterými se v minulosti někteří hráči nečestně dostávali na čelní pozice.

:. Ski Challenge 09

Tím se pomalu dostáváme k nejsilnější stránce celé hry: on-line soutěži. Na výherce tentokrát čekají i materiální ceny, avšak jak pochopíte po odeslání svého prvního výsledku, dostat se i do první stovky je velmi nesnadný úkol.

:. Ski Challenge 09

Své síly můžete letos měřit hned na šestici závodních tratí. Konkrétně se jedná o Gröden, Bormio, Wengen, Kitzbühel, Garmisch-Partenkichen a Val d’Isere.

DOWNLOAD, homepage, 39 MB, 9/10