Hlavní obsah

Soutěž o notebook Acer Aspire 5720 s dvoujádrovým čipem

Osobní počítače jsou poměrně rychle nahrazovány jejich mobilními kolegy - notebooky. Řada uživatelů sice stále spoléhá na sílu stolních PC, po notebooku však často pošilhává. Pokud se tedy stále ještě řadíte mezi ty, kterým nezahřívá pracovní stůl moderní laptop, zkuste s námi vyhrát jeden z nich - model Acer Aspire 5720.

Soutěž o notebook Acer Aspire 5720 s dvoujádrovým čipem

Stačí pouze správně odpovědět na tři soutěžní otázky a notebook bude za předpokladu, že pošlete správný e-mail na adresu SoutezAcer@seznam.cz jako stý v pořadí, váš. Soutěž bude probíhat po dobu 14 dnů od 1.8. do 14.8.

V notebooku Acer Aspire 5720-1A1G16 v revolučním designu Gemstone s nejnovější technologií Intel Santa Rosa, o něž soutěžíme, tepe mikroprocesor Intel Centrino 2 Duo T5250. Systém doprovodilo 1 GB operační paměti (2 x 512 MB DDR2) a velký 160 GB pevný disk.

Přístroj se na svět dívá skrze 15,4" širokoúhlý WXGA displej s technologií CrystalBrite. Do útrob laptopu se mimo jiné vešla DVD vypalovačka, WiFi rozhraní standardu 802.11abg a CrystalEye kamera pro konání videokonferencí.

Na systém v ceně přibližně 26 000 korun s předinstalovaným českým OS Windows Vista s daní poskytuje Acer dvouletou záruku. Více informací nejen o tomto modelu naleznete na stránkách společnosti Acer.

Soutěžní otázky
1. Jak se nazývá nový design notebooků Acer TravelMate?
a) Folio
b) ProFile
c) Gemstone
2. Kolik let je záruka na všechny notebooky Acer (pro koncové zákazníky i pro firmy)?
a) 2 roky
b) 3 roky
c) 1 rok
3. Jak se nazývá prestižní řada notebooků Acer?
a) Masseratti
b) Bentley
c) Ferrari
4. Jak se nazývá inovativní technologie, která byla speciálně vyvinuta pro zjednodušení obsluhy celé nabídky výrobků Acer?
a) Empowering
b) Management
c) Help

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Soutěž začíná ve středu 1. srpna 2007 ve 12:00 a končí v úterý 14. srpna 2007 ve 12:00.

2. Cena: přenosný počítač Acer Aspire 5720-1A1G16

3. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo správně zodpoví soutěžní otázky a odešle je do 14. 8. 2007 na e-mailovou adresu: SoutezAcer@seznam.cz . Výherci budou o výhře informováni zaslaným e-mailem, a to na adresu, z níž soutěžící pošle svou odpověď. Vyhrává stý zaslaný správný e-mail.

4. Každý soutěžící může zaslat pouze jeden e-mail.

5. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Výhry nelze vyplatit v hotovosti ani je vymáhat právní cestou.

6. Účastníkem soutěže je každý, kdo akceptoval pravidla soutěže a zaslal odpovědi podle vybraných otázek. Soutěžící jsou v systému identifikováni podle jména uvedeného v e-mailu.

7. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky nebo osoby s trvalým pobytem na území České republiky starší 18 let, a to při splnění výše uvedených podmínek.

8. Výherci si cenu vyzvednou v redakci serveru Novinky.cz na adrese: Slezská 13, Praha 2.

9. Organizátorem soutěže je Borgis a.s., Slezská 13, Praha 2, spoluprovozovatel serveru Novinky.cz

10. Až do odvolání organizátora vyjadřují soutěžící účastí v soutěži souhlas se zařazením do databáze organizátora soutěže, která může být použita pro marketingové účely organizátora. Zejména má organizátor právo uvést jméno, příjmení a obec výherců soutěže na internetových stránkách www.novinky.cz.

11. Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže e-maily nesplňující kritérium soutěže či porušující zákony České republiky. Soutěžící nebude o vyřazení informován.

12. Ze soutěže jsou předem vyloučeni zaměstnanci, rodinní příslušníci a osoby spjaté s organizátorem. V případě potřeby si organizátor soutěže vyhrazuje právo posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu hry. Organizátor má právo kdykoliv jednostranně změnit pravidla nebo soutěž zrušit.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků