Hlavní obsah
Nad vzhledem nových iPadů zatím visí otazník. (Ilustrační foto) Foto: Reuters

Nové iPady se už vyrábějí

Dodavatelé společnosti Apple začali vyrábět nové verze tabletů iPad. Agentuře Bloomberg to v úterý sdělily dva informované zdroje. Nové modely by podle nich měly oživit padající prodej těchto přístrojů.

Nad vzhledem nových iPadů zatím visí otazník. (Ilustrační foto) Foto: Reuters
Nové iPady se už vyrábějí

Podle zdrojů už začala masová produkce iPadů s úhlopříčkou 9,7 palce. Do výroby nyní vstupuje i verze s úhlopříčkou 7,9 palce. Oba modely by se měly začít prodávat do konce roku.

Společnost Apple již údajně objednala také výrobu 70 miliónů kusů nové generace chytrých telefonů s logem nakousnutého jablka. První zákazníci by se jich měli dočkat na přelomu září a října, uvedl server Kit Guru. [celá zpráva]

Údajná podoba iPhonu 6

Foto: repro kitguru.net

Podle dosavadních spekulací by měly být uvedeny stejně jako minulý rok dva nové iPhony. Lišit se budou především svojí velikostí, zatímco jeden bude vybaven 4,7palcovým displejem, druhý nabídne dotykový panel s úhlopříčkou 5,5 palce.

Společnost Apple zatím informace o nových přístrojích nijak nekomentovala. To ale není nic výjimečného, protože zástupci firmy za žádných okolností neprozrazují informace o nových produktech před jejich oficiálním představením.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků