Hlavní obsah
Honor Magic Earbuds Foto: archív výrobce

Nevadí déšť, vítr ani pot. Bezdrátové špunty od Honoru se hodí pro sportovce

Zavedeným firmám se značka Honor nesnaží konkurovat pouze chytrými telefony a notebooky, ale také bezdrátovými sluchátky. Model zvaný Magic Earbuds zaujme především odolnou konstrukcí a technologií redukce šumu ANC.

Honor Magic Earbuds Foto: archív výrobce
Nevadí déšť, vítr ani pot. Bezdrátové špunty od Honoru se hodí pro sportovce

Honor Magic Earbuds se svým vzhledem podobají tak trochu konkurenčním sluchátkům AirPods od společnosti Apple. Také jde totiž o true wireless špunty, kdy máte k dispozici pouze pecky sluchátek bez jakéhokoliv kabelu.

Cenovka je ale značně odlišná. Zatímco nejlevnější model s logem nakousnutého jablka stojí 4790 Kč, Honor si svůj výtvor cení na 2790 Kč. A to i přesto, že nabízí pokročilejší funkce než konkurence od Applu.

Honor Magic Earbuds

Foto: archív výrobce

Model Magic Earbuds se totiž pyšní například certifikací IP54, díky čemuž se sluchátka hodí pro sportovce – nevadí jim vítr, déšť ani pot. Sluchátka od Applu také nabízejí odolnost proti potu a vodě, platí to nicméně až pro prémiové provedení AirPods Pro s cenovkou 7290 Kč.

Sluchátka podporují Bluetooth v5.0, díky čemuž by měla nabízet vyšší stabilitu signálu a v neposlední řadě také delší výdrž než modely se starším bezdrátovým standardem. V praxi sluchátka vydrží pracovat na jedno nabití 3,5 hodiny. S nabíjecím pouzdrem, které je součástí balení, se však výdrž prodlouží až na 13 hodin.

Každé sluchátko má integrované 3 mikrofony s technologií redukce šumu ANC. Telefonní hovory jsou tak hlasitější a čistější, neboť je okolní ruch dokonale tlumený. Podporovány jsou protokoly A2DP, HFP a AVRCP.

Každé sluchátko mimochodem váží pouhých 5,2 gramu, jeho rozměry pak jsou 41,8 x 23,7 x 19,8 mm. Pro úplnost dodejme, že nabíjecí pouzdro váží 50 gramů a jeho rozměry jsou 80,7 x 35,4 x 290,2 mm. Na cestách tedy bezdrátové špunty nebudou žádnou přítěží.

Bezdrátová sluchátka AirPods

Foto: Beck Diefenbach, Reuters

AirPods Pro

Foto: archív výrobce

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků