Hlavní obsah
 

Chytré hodinky Apple Watch Series 7 přijdou až na podzim

V posledních dnech se nejvíce mluví o nových iPhonech 13 a tabletech iPad pro rok 2021. Premiéru si nicméně tento týden odbyly také chytré hodinky Apple Watch Series 7. Americký počítačový gigant však zatím neprozradil, kdy přesně přijdou na pulty obchodů. Dočkat bychom se jich ale měli během podzimu, tedy ještě před Vánocemi.

 
Chytré hodinky Apple Watch Series 7 přijdou až na podzim

Otazník visí také nad tím, kolik budou stát. Loňské šestky se aktuálně nabízejí od 8290 Kč, nejvybavenější verze s LZE konektivitou ale vyjde na více než 20 tisíc korun. Očekává se, že cenotvorba bude u sedmiček velmi podobná.

Watch Series 7 nicméně vypadají daleko lépe než předchůdce, dostaly totiž extrémně tenké rámečky okolo displeje. Kompletním přepracováním displeje se podařilo zmenšit rámeček o 40 %, takže plocha obrazovky je teď skoro o 20 % větší než na Series 6. A o víc než 50 % větší než na Series 3.

Apple Watch Series 7

Foto: archív výrobce

Dotyková obrazovka je nyní tak velká, že se na ni vejde celá QWERTY klávesnice pro psaní odpovědí. Displej je navíc chráněn speciální vrstvou, díky kterému by měl být odolnější. Větší displej je navíc o 70 % jasnější v režimu always-on.

Apple Watch Series 7 se budou nabízet v pěti nových barvách a také ve dvou titanových provedeních. Navzdory většímu displeji jsou nové hodinky kompatibilní s pásky z předchozích modelů. Případní zájemci budou moci také vybírat mezi dvěma velikostmi pouzder – k mání bude 41 a 45 mm.

Hodinky mají mít opět 18hodinovou výdrž baterie, nabíjení má být ale o 30 % rychlejší. Pouhých 45 minut na nabíječce stačí na nabití z 0 na 80 %.

Apple Watch Series 7

Foto: archív výrobce

Porovnání starého a nového designu hodinek.

Foto: archív výrobce

Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků