Gateway nabízí podobně jako jeho konkurenti 30palcovou obrazovkou s rozlišením 2560 na 1600 bodů. V čem se liší, je přemíra konektorů, které dovolují k displeji připojit až šest zařízení, jež dodávají video signál.

V nabídce konektorů nechybí HDMI rozhraní s podporou HDCP (ochrana digitálního obsahu), neztratil se klasický analogový VGA vstup, ani digitální DVI. Celek doplnilo kompozitní/komponentní video, šest USB vstupů a S-Video.

Podle papírových specifikací je doba odezvy nového panelu rovna výborným 6 milisekundám. Tato hodnota je však odlišná od té, jakou udává u podobné obrazovky například Dell.

:. Dell UltraSharp 3007WFP-HC

Co je na tom podivného? Gataway totiž pro výrobu svého monitoru používá panel Samsung S-PVA - s nachlup stejným kusem elektroniky by měl pracovat i Dell. Nicméně Dell u produktu UltraSharp 3007WFP-HC uvádí dobu odezvy na 8 milisekund.

30" panel prodává Gateway na americkém trhu za téměř 1700 dolarů, v hrubém přepočtu se jedná o 34 000 korun. Cena novinky nebyla dosud pro český trh stanovena. Pro srovnání - třicetipalcový "ultrasharp" stojí v Česku 40 500 korun bez daně.