Hlavní obsah
Seznam Premium Foto: Seznam.cz

Seznam.cz nabízí novou službu Premium. Videoobsah bude bez reklam

Společnost Seznam.cz v úterý spustila novou službu zvanou Seznam Premium. Díky ní mohou lidé sledovat na stránkách české internetové jedničky videoobsah bez reklam. Navíc získají status tzv. „Premium člena“.

Seznam Premium Foto: Seznam.cz
Seznam.cz nabízí novou službu Premium. Videoobsah bude bez reklam

Nová služba Seznam Premium je zpoplatněná, případné zájemce vyjde na 339 korun ročně. „Existuje skupina uživatelů internetu, kterou obtěžuje nebo rozptyluje videoreklama. A přesně na ně míří náš nový produkt Seznam Premium. Za méně než 29 Kč měsíčně totiž budou moci sledovat videa na všech našich službách bez reklamních spotů,“ prohlásil Igor Kalaš, ředitel Business Developmentu ve společnosti Seznam.cz.

„Služba bude dostupná na všech typech zařízení, tedy jak na stolních počítačích, tabletech, tak na mobilních telefonech a chytrých televizorech, které podporují Seznam.cz přihlášení. Zároveň je potřeba zdůraznit, že náš vlastní obsah budeme lidem pořád nabízet zadarmo. Na tom se nic nemění,“ vysvětlil Kalaš.

Zdůraznil přitom, že Seznam Premium funguje zároveň také jako jistý typ exkluzivního členství, neboť profil každého předplatitele se bude nově zobrazovat s motivem korunky. Stejným způsobem bude označen také v diskuzích u jednotlivých článků na obsahových serverech Seznamu.

Službu je možné si zřídit prostřednictvím uživatelského profilu na Seznam.cz či skrze nákup v mobilních aplikacích Seznam.cz a Televize Seznam na zařízeních s operačními systémy Android a iOS. Jakmile uživatel službu uhradí a přihlásí se na svůj seznamácký účet, jsou mu všechny benefity ihned dostupné.

Více informací naleznete na stránkách služby.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků