Hlavní obsah
 

Konečně mi dali vlastní Twitter, vtipkoval Obama poprvé na sociální síti

Americký prezident Barack Obama poslal v pondělí první zprávu prostřednictvím svého vlastního účtu na sociální síti Twitter. V něm pouze pozdravil všechny přítomné a popsal svou radost z toho, že konečně může využívat tuto mikroblogovací platformu.

 
Konečně mi dali vlastní Twitter, vtipkoval Obama poprvé na sociální síti

„Ahoj, Twittere! Tady je Barack. Opravdu! Šest let a nakonec mi dali můj vlastní účet,“ stojí v prvním Obamově „poselství“, které se na Twitteru objevilo v noci z pondělí na úterý.

Radost amerického prezidenta je vcelku pochopitelná. Doposud mohl své momentální nálady a názory ventilovat do světa jen značně omezeně. Ostatní twitterové účty Bílého domu totiž kontrolovali lidé z tiskového oddělení.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

Účet amerického prezidenta Baracka Obamy získal za jeden den téměř dva milióny odběratelů.

Foto: repro Twitter

Přestože je účet prezidenta ověřený, někteří uživatelé této mikroblogovací sítě přesto nemohli uvěřit, že se skutečně jedná o Baracka Obamu.

Zájem o amerického prezidenta je nicméně evidentní, za necelou hodinu od odeslání prvního tweetu získal první muž USA 217 tisíc odběratelů. Pouhý den od založení profilu stoupl počet odběratelů na 1,82 miliónu.

Sám Obama se pak přihlásil k odběru zpráv od vysokých škol, které absolvoval, od oblíbených sportovních klubů a od několika známých osobností. Mezi nimi jsou například Bill Clinton, George Bush a Hillary Clintonová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků