Hlavní obsah
Hollandia iCon Foto: Novinky

K iPadu je možné připojit už i manželskou postel

Počítačový tablet iPad je fenoménem letošního roku. Z jeho oblíbenosti se snaží těžit i další výrobci, kteří pro něj vymýšlejí nejrůznější příslušenství, jako jsou pouzdra, externí klávesnice, dokovací stanice a roztodivné stojánky. Nově je možné k iPadu připojit i luxusní manželskou postel. Upozornil na to zahraniční server Übergizmo.

Hollandia iCon Foto: Novinky
K iPadu je možné připojit už i manželskou postel

Nová postel od společnosti Hollandia se jmenuje iCon. Pro co nejpohodlnější spánek je vybavena výškově nastavitelnou matrací, nechybí ani stylové kožené noční stolky.

Největší pozornost si ale zaslouží čelo postele, které v sobě ukrývá dvě dokovací stanice pro iPad. Jak výrobce uvádí na svých internetových stránkách, pomocí integrovaných konektorů je možné připojit také iPod nebo iPhone.

V dokovací stanici se iPad, nebo jiné zařízení od Applu, nabíjí a dokonce dokáže velice obstojně přehrávat hudbu i videa díky vestavěnému audiosystému s prostorovým zvukem. Ten je tvořen čtyřmi reproduktory a subwooferem s celkovým výkonem 250 wattů.

Postel je možné již nyní zakoupit na stránkách společnosti Hollandia. Výrobce si jí cení na 20 000 dolarů, tedy necelých 350 tisíc korun.

iPad v kostce

O tablet s logem nakousnutého jablka je zájem především díky jeho atraktivnímu vzhledu a všestranné využitelnosti. Přístroj je velice rychlý a snadno ovladatelný přes prostornou obrazovku s vysokým rozlišením.

K internetu se připojíte prostřednictvím bezdrátových WiFi sítí. U vyššího modelu si webové stránky můžete prohlížet kdekoliv na cestách díky mobilnímu internetu 3G. Na baterii vydrží iPad pracovat nepřetržitě deset hodin. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků