Hlavní obsah
Novinky.cz Foto: Novinky

Jak vytisknout nebo sdílet článek na Novinkách

Pokud se vám líbí některý z článků na Novinkách, můžete ho jednoduše vytisknout, poslat e-mailem, nebo sdílet na oblíbených internetových službách, jako je Facebook, My Space, či Linkuj.cz.

Novinky.cz Foto: Novinky
Jak vytisknout nebo sdílet článek na Novinkách

Snadný tisk článku naleznete vždy vpravo dole pod každým textem na Novinkách. Po kliknutí na položku Vytisknout se vám otevře okno, kde vyberete tiskárnu a nastavíte, kolikrát chcete článek tisknout.

Tisk článku

Foto: Novinky

:. Tisk článku
FOTO: Novinky

Zajímavý článek můžete poslat přátelům e-mailem. Stačí kliknout na položku Sdílet článek, která je umístěna hned vedle volby Vytisknout. Následně stačí vyplnit vaše jméno společně s e-mailovou adresou, tedy od koho e-mail je, a e-mailovou adresu příjemce. K poslanému odkazu na článek můžete připojit také krátkou Zprávu pro příjemce.

Poslání článku e-mailem

Foto: Novinky

:. Poslání článku e-mailem
FOTO: Novinky

V nabídce Sdílet článek jsou umístěny také oblíbené služby, jako je Google, Facebook, MySpace, Linkuj.cz, Jagg.cz, Vybrali.sme.sk, Del.icio.us, Reddit, nebo Digg. Kliknutím na každý z odkazů se vám otevře nové okno se zmíněnou službou, ve kterém nastavíte přesné parametry sdílení článku.

Sdílení článku

Foto: Novinky

:. Sdílení článku
FOTO: Novinky

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků