Hlavní obsah
Páně lemurova debužírka s pomlázkou Foto: Petr Hamerník

HRA: Fantom Subvision - jako na automatech

Komu se nechce přemýšlet, ať se přihlásí. Ano, dobře, pro vás všechny tady teď mám jednoduchou střílečku, u která si vystačíte jen s bleskovým postřehem a rychlou rukou, stejně jako kdysi na herních automatech.

Páně lemurova debužírka s pomlázkou Foto: Petr Hamerník
HRA: Fantom Subvision - jako na automatech

Prakticky nic víc, než že se kurzor myši změní na zaměřovač, se kterým sestřelíte z obrazovky vše, co se hýbe, nelze o hře napsat. Ale pár věcí by se našlo.

První je pozitivní a je to pochvala za příjemný svěží futuristický vzhled. Pokud už jste, stejně jako já, přejedení bezpočtu nejrůznějších Moorhuhn klonů, ale přesto si občas rádi zastřílíte, pak Fantom Subvision rozhodně nezklame.

Taktéž potěší podpora dvou zbraní. Levá spouší jakýsi laserový kulomet, pravá je pak vyhrazena řízené fúzní střele. Oba dva zbraňové systémy se ale přehřívají, respektive jim spíš dochází energie, takže je nutné chvíli čekat, než se obnoví.

No a vaši nepřátelé, kromě toho, že se jen tak pomalu posouvají po obrazovce, občas i vystřelí a někdy vás i zasáhnou. Důležité je zničit je dříve, nežli oni vás, protože jak se říká, mnoho psů - zajícova smrt. A to byla myšlenka dne, vzniklá při hraní této mírně podprůměrné střílečky.

 

DOWNLOAD, homepage, 5.6 MB, 5/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků