Hlavní obsah

HRA: Fantom Subvision - jako na automatech

24. 2. 2005, 6:00
Novinky, Ondřej Pohl

Komu se nechce přemýšlet, ať se přihlásí. Ano, dobře, pro vás všechny tady teď mám jednoduchou střílečku, u která si vystačíte jen s bleskovým postřehem a rychlou rukou, stejně jako kdysi na herních automatech.

Foto: Petr Hamerník

Páně lemurova debužírka s pomlázkou

Článek

Prakticky nic víc, než že se kurzor myši změní na zaměřovač, se kterým sestřelíte z obrazovky vše, co se hýbe, nelze o hře napsat. Ale pár věcí by se našlo.

První je pozitivní a je to pochvala za příjemný svěží futuristický vzhled. Pokud už jste, stejně jako já, přejedení bezpočtu nejrůznějších Moorhuhn klonů, ale přesto si občas rádi zastřílíte, pak Fantom Subvision rozhodně nezklame.

Taktéž potěší podpora dvou zbraní. Levá spouší jakýsi laserový kulomet, pravá je pak vyhrazena řízené fúzní střele. Oba dva zbraňové systémy se ale přehřívají, respektive jim spíš dochází energie, takže je nutné chvíli čekat, než se obnoví.

No a vaši nepřátelé, kromě toho, že se jen tak pomalu posouvají po obrazovce, občas i vystřelí a někdy vás i zasáhnou. Důležité je zničit je dříve, nežli oni vás, protože jak se říká, mnoho psů - zajícova smrt. A to byla myšlenka dne, vzniklá při hraní této mírně podprůměrné střílečky.

DOWNLOAD, homepage, 5.6 MB, 5/10

Reklama

Související články

HRA: Arcade Racing - agresivní závodění

15. 2. 2005, 6:00

Pokud zrovna máte chuť na vyvážený mix závodění a akce, který je navíc zabalený do slušivého grafického kabátku a nabízí i propracovaný herní systém,...

HRA: Palí nám to - televizní soutěž

16. 2. 2005, 6:00

Po Milionáři se i televizní soutěž Pálí vám to? stává přitažlivým námětem pro tvůrce freewarových her. Dnes si představíme jedno její zpracování, nakolik...

HRA: Cirque de Zale - neobyčejná adventura

17. 2. 2005, 6:00

Žánr adventur docela skomírá a i když se čas od času objeví kvalitní český titul, fanoušci tohoto žánr musejí vyplňovat dlouhé mezery cizojazyčným zbožím. Dnes...

Výběr článků